Σάββατο, 2 Μαρτίου 2019

ΕΚΑΣΚΕΜ - Όλα τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Όλη η κίνηση των αγώνων της ΕΚΑΣΚΕΜ το Σαββατοκύριακο 2-3 Μαρτίου:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 8η Αγωνιστική
02/03/1918:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΜ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ  ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ 
02/03/1920:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ 
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ 
02/03/1916:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 
Γυμνασίαρχος: ΒΑΤΣΙΟΣ 
02/03/1918:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ  ΝΤΟΓΚΑΣ - ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ 
02/03/1920:30ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ  ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ 
02/03/1918:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ 
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
03/03/1910:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 
03/03/1915:00ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΜ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΦΕΛΕΚΙΔΗΣ 
04/03/1918:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
03/03/1917:00ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  ΧΑΝΟΣ 
03/03/1914:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 
03/03/1912:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΜ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ  ΜΗΤΩΝΑΣ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
03/03/1912:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΑΘΛΟΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ 
03/03/1911:00ΝΑΟΥΣΑΣΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ  ΚΟΥΛΗΣ 
03/03/1910:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ 
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 9η Αγωνιστική
02/03/1918:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 
02/03/1918:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ 
02/03/1920:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣ
02/03/1918:00ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ - ΚΟΥΛΗΣ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
02/03/1915:00ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΧΑΝΟΣ 
02/03/1914:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ  ΜΠΟΪΤΣΗΣ 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
02/03/1917:00ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΜΠΟΪΤΣΗΣ 
02/03/1916:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΝΤΟΓΚΑΣ 
03/03/1914:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΑΘΛΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
02/03/1913:30ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ 
03/03/1918:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
02/03/1916:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΧΑΝΟΣ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
03/03/1914:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΓΙΑΝΚΙΔΗΣ 
03/03/1910:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣΜΗΤΩΝΑΣ 
03/03/1916:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
02/03/1914:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΟΥΛΗΣ 
02/03/1910:30ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική
02/03/1915:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ 
02/03/1912:00ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ 
02/03/1909:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ 
Πηγή: sdkkm.blogspot.com

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου