Πέμπτη, 14 Φεβρουαρίου 2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων υποδομής

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 16ΗΣ & 17ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019       

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 10:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 10:50 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 11:40 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 12:30 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΩ:,

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019       

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-02-2019 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΟΣ Χ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-02-2019 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΟΣ Χ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-02-2019 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΟΣ Χ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-02-2019 13:00 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-02-2019 14:00 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2,

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019     

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 10:45 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 12:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 12:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 13:15 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 13:15 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019       

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 09:30 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-02-2019 09:30 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ – ΑΧΧΙΛΕΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019       

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019     

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ “ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ” 16-02-2019 10:30 ΠΕΤΣΙ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 16-02-2019 10:30 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
           ---------------------------------------------------------------------------------------------------

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019       

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 10:00 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 10:50 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 11:40 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 12:30 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 17-02-2019 14:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019       

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 17-02-2019 10:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΓΙΩΤΣΑ 17-02-2019 10:00 ΣΤΥΛΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 17-02-2019 11:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΓΙΩΤΣΑ 17-02-2019 11:00 ΣΤΥΛΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 17-02-2019 12:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 17-02-2019 12:00 ΣΤΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 17-02-2019 13:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΓΙΩΤΣΑ 17-02-2019 13:00 ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 17-02-2019 14:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019     

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 09:30 ΤΣΟΥΤΣΛΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 10:45 ΤΣΟΥΤΣΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 12:00 ΤΣΟΥΤΣΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 13:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019       

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 10:45 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-02-2019 13:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019       

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 17-02-2019 10:30 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 17-02-2019 10:30 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 17-02-2019 10:30 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019       

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 17-02-2019 10:30 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου