Παρασκευή, 8 Φεβρουαρίου 2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων υποδομής του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 9ΗΣ & 10ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
10:00
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
10:50
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΓΙΩΤΣΑ
09-02-2019
12:10
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
12:30
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2,



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
09-02-2019
10:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΓΙΩΤΣΑ
09-02-2019
10:00
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
09-02-2019
11:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
09-02-2019
11:00
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
09-02-2019
12:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
09-02-2019
13:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ
09-02-2019
13:00
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
09-02-2019
14:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
09:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
10:45
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
10:45
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
14:55
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
09:30
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
14:55
ΠΕΤΣΙ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2, ΑΡΗΣ – ΑΧΧΙΛΕΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
Ι. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ
09-02-2019
10:30
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
09-02-2019
10:30
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
“ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ”
09-02-2019
10:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΓΑΣ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
09-02-2019
10:30
ΠΕΤΣΙ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
09-02-2019
16:10
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
10:00
ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
11:00
ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
12:00
ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
10-02-2019
10:00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
10-02-2019
11:00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
10-02-2019
12:00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
10-02-2019
13:00
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
10-02-2019
14:00
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
10:50
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
12:05
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΓΑΣ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
12:05
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
13:20
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
13:20
ΑΝΔΡΕΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
10:50
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
10-02-2019
10:30
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2019
09:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου