Παρασκευή, 18 Ιανουαρίου 2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Πρόσκληση σε Ενημερωτική – Επιστημονική Ημερίδα

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΗΜΕΡΙΔΑ
 Ο Πρόεδρος και η Εκτελεστική Επιτροπή της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας σας προσκαλεί στην Ενημερωτική – Επιστημονική Ημερίδα που διοργανώνει την Παρασκευή 18 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 18:00 στο Ξενοδοχείο Mediterranean Village στην Παραλία Κατερίνης,
στα πλαίσια του έργου αναπτυξιακών δράσεων και εξελίξεων της Ένωσής μας, ανοιχτή προς όλα τα μέλη μας και το ποδοσφαιρικό κοινό της Πιερίας με θέμα: «Ποδόσφαιρο ανάπτυξης και απόδοσης. Η σχέση γονέα και παιδιού. Ο ρόλος του προπονητή».
Την εκδήλωση πλαισιώνουν οι εκπαιδευτές κ.κ. Μιχάλης Ιορδανίδης και Άγγελος Κυρανούδης της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ΕΠΟ, άρτια καταρτισμένοι εισηγητές που άπτονται της ειδικότητάς τους.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Ελεύθερη πρόσβαση

Για την Εκτελεστική και Τεχνική Επιτροπή της ΕΠΣ Πιερίας


Ο Πρόεδρος                                                                                        Ο Γεν. Γραμματέας
Αστέριος Κ. Τόκας                                                                         Δημήτριος Β. Τσακνάκης

ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΤΗ ΣΕΖΟΝ 2018-2019
ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ
Α/Φ
ΕΠΟΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΟΜΑΔΑ
1
ΛΟΥΣΑ
ΚΛΑΊΝΤΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
2
ΠΟΛΥΖΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
3
ΚΑΚΑΤΑΤΣΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4
ΠΑΤΣΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Α.Ε ΚΑΡΙΤΣΑΣ
5
ΓΕΡΟΣΤΕΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
Α.Ε ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
6
ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
7
ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ
ΑΡΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
8
ΧΡIΣΤΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
9
ΚΟΥΡΤΣEΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
10
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ
ΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
11
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
12
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
13
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
14
ΚΑΤΣΑΡΑΣ
ΗΛΙΑΣ
Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
15
ΤΣΑΝΙ
ΝΙΝΟ
Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
16
ΧΑΣΙΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
17
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
18
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
19
ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
ΜΑΛΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
20
ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
21
ΣΑΡΑΊΛΙΔΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
22
ΜΕΛΕΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
23
ΚΙΤΙΙΞΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
24
ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
25
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
26
ΜΑΥΡΟΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
27
ΚΥΡΙΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
28
ΠΑΥΛΟΣ
ΚΙΛ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
29
ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ
ΝΙΚΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
30
ΚΑΡΙΩΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
31
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
32
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
33
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
34
ΦΩΚΑΊΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
35
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
35
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
37
ΜΠΑΤΖΩΝΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
38
ΧΕΙΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΧΑΡΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
39
ΝΟΜΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
40
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
41
ΣΤΟΥΓΙΑΝΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
42
ΜΕΣΚΟΥΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
43
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
44
ΚΑΤΑΝΑΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
45
ΖΑΓΚΕΛΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
46
ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
47
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ
ΦΩΤΗΣ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
48
ΧΑΣΑΠΗΣ
ΘΑΝΟΣ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
49
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
50
ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
51
ΜΑΓΙΟΝΑΣ
ΝΙΚΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
52
ΝΙΚΟΛΑΚΙ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
53
ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
54
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
55
ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
56
ΑΔΑΜΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
57
ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
58
ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
59
ΝΟΥΣΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
60
ΣΑΒΒΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
61
ΚΥΡΙΑΖΑΚΗΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
62
ΡΙΖΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
63
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
64
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
65
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
66
ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
67
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
68
ΔΗΜΑΣΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
69
ΝΑΖΛΙΔΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
70
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
71
ΤΟΠΑΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
72
ΧΑΛΕΠΛΗΣ
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
75
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
78
ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
79
ΠΑΝΑΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
80
ΜΠΕΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
81
ΤΟΣΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
82
ΧΕΡΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
84
ΣΙΤΜΑΛΙΔΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
85
ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
86
ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
87
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
88
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
89
ΑΡΣΕΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
90
ΛΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
Π.Α.Ο.Κ ΜΗΛΙΑΣ
91
ΛΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π.Α.Ο.Κ ΜΗΛΙΑΣ
92
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΖΗΣΗΣ
Π.Α.Ο.Κ ΜΗΛΙΑΣ
93
ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
96
ΧΕΔΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
97
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
100
ΡΟΔΙΦΤΣΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ.Κ .ΑΓΙΑΝΝΗ
105
ΚΟΥΤΣΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ
106
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ
109
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ 2004
110
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
111
ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
112
ΜΑΛΕΖΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
113
ΜΗΡΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
114
ΡΙΖΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
115
ΞΥΔΟΥΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
116
ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΡΙΩΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ

ΜΕΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ
A/A
ONOM/MO
ΟΜΑΔΑ
1
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
2
ΜΑΡΔΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
OLYMPIAN FC
4
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
5
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
6
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
7
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
8
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
9
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
KATERINI FC
10
ΓΚΙΩΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
OLYMPIAN FC
11
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
12
ΜΠΑΜΠΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
13
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
14
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
15
ΤΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
16
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
17
ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΝΙΚΟΣ
KATERINI FC
18
ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
19
ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
KATERINI FC
20
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
KATERINI FC
21
ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
22
ΠΑΤΣΙΟΔΗΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
25η ΜΑΡΤΙΟΥ
23
ΔΡΑΝΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
24
ΜΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
25
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
26
ΜΠΟΥΚΛΆΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
27
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
OLYMPIAN FC
28
ΒΑΜΒΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
29
ΑΕΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
30
ΤΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
31
ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ
32
ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
OLYMPIAN FC
33
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
34
ΖΑΧΟΥΔΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
35
ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου