Πέμπτη, 17 Ιανουαρίου 2019

Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομής το Σαββατοκύριακο (19 & 20/1)


ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-19 --- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19ΗΣ & 20ΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

--- ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Κ8, Κ10 ΚΑΙ Κ14 (11vs11), ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’         ΣΑΒΒΑΤΟ 19-01-2019                                  8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-01-2019
09:30

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-01-2019
10:45

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-01-2019
12:00

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-01-2019
13:15

ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’         ΣΑΒΒΑΤΟ 19-01-2019                                  5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-01-2019
10:45

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-01-2019
12:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 / 2 X 40’                   ΣΑΒΒΑΤΟ 19-01-2019                                  9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
19-01-2019
10:00

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
“Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ”
19-01-2019
10:00

ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’         ΚΥΡΙΑΚΗ 20-01-2019                                   8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-01-2019
09:00

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-01-2019
10:15

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-01-2019
11:30

ΑΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-01-2019
11:30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-01-2019
12:45



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’         ΚΥΡΙΑΚΗ 20-01-2019                                   5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-01-2019
09:00

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-01-2019
10:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-01-2019
12:45



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 / 2 X 40’                    ΚΥΡΙΑΚΗ 20-01-2019                                   5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
20-01-2019
10:30


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου