Κυριακή, 23 Δεκεμβρίου 2018

Άρτα-Πιερικός 0-3 Άλωσαν την Άρτα οι Κατερινιώτες!

Η αρτινή ομάδα με εξαίρεση το τρίτο σετ έχασε με κάτω τα χέρια από την ομάδα της Πιερίας, η οποία παρουσιάστηκε καλύτερη στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα και δίκαια έφτασε στην νίκη με 0-3 σετ μέσα σε 1 ώρα παιχνιδιού.

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Ο τραυματισμός του Ευριπίδη Τσιλεγκερίδη και οι ευχές για ταχεία ανάρρωση

Ο τραυματισμός του Ευριπίδη Τσιλεγκερίδη στο 15ο λεπτό του σημερινού αγώνα πρωταθλήματος με την ΑΕ Καρίτσας, θορύβησε τους ανθρώπους του Εθνικού Ν. Κεραμιδίου.

Πρόοδος Π. Κεραμιδίου - ΜΠΈΜΠΗ καλή επιτυχία!

Το διοικητικό συμβούλιο της ΜΑΟ Πρόοδος Παλαιού Κεραμιδίου θέλει να ευχαριστήσει τον τερματοφύλακα Γιώργο Τσαουσιδη για την προσφορά του στην ομάδα

ΠΙΕΡΙΚΟΣ Βόλεϊ - Μεγαλειώδης νίκη στην Άρτα και ...Καλές Γιορτές!

Μετά από μια μεγαλειώδη νίκη μέσα στην Άρτα με 0-3!
Η ομάδα σας εύχεται καλές γιορτές!!

Βατανιακός - Ευχές Χριστουγέννων

ΤΟ ΔΣ ΤΟΥ  ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΥΤΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ, ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.

Τα αποτελέσματα ημιχρόνου στα σημερινά παιχνίδια της ΕΠΣ Πιερίας

Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012-ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ 1-0  ΗΜΙΧΡ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ   1-1  ΗΜΙΧΡ.

Επιστροφή Φρέντυ Αλία στον Καλλιθεακό

Πρόσφατα ανακοίνωσε την λύση της συνεργασίας του με την ομάδα των Ρυακίων και πλέον με ανακοίνωση του ο Καλλιθεακός, γνωστοποίησε ότι ο Φρέντυ Αλία ανήκει πλέον στο δυναμικό της ομάδας της Καλλιθέας.

Γιώργος Τσαουσίδης: Εδώ τελειώνει η διαδρομή μου-Ευχαριστώ την Πρόοδο!

Τέλος σε μια μεγάλη διαδρομή στα ερασιτεχνικά γήπεδα, βάζει ο τερματοφύλακας του Π. Κεραμιδίου Γιώργος Τσαουσίδης.

Με καλή ψυχολογία ο Αιγινιακός στα Τρίκαλα! - Η αποστολή του αγώνα

Με κεκτημένη ταχύτητα από τις απανωτές νίκες με ΑΟΧ/Κισσαμικό (εκτός έδρας με ανατροπή 3-2) και Εργοτέλη (1-0 εντός), ο Αιγινιακός φιλοδοξεί να επιβεβαιώσει τη… φόρα του και οτι κάτι αλλάζει, για ακόμα ένα βήμα σωτηρίας.

Πήρε το εξ αναβολής ο Αιγινιακός απο τους Πάνθηρες

Σε εξ αναβολής αγώνα για την 12η αγωνιστική της Α’ ΕΚΑΣΚΕΜ, ο Αιγινιακός νίκησε με 80-63 τους Πάνθηρες και ολοκλήρωσε έτσι με ιδανικό τρόπο τις υποχρεώσεις του για το 2018.