Παρασκευή, 7 Δεκεμβρίου 2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων Σ/Κ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 8 / 5 vs 5 / 2X20’                       ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018                                                        6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
10:30
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
11:20
ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-2
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
12:10
ΣΤΥΛΟΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
13:00
ΤΣΑΡΑΪ
ΡΕΠΩ: ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
: Κ - 10 / 7 vs 7 / 2X25’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018                                                              6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
08-12-2018
09:30
ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
08-12-2018
10:30
ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
08-12-2018
11:30
ΡΟΥΚΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
08-12-2018
12:30
ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
08-12-2018
13:30
ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 12 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018                                                               6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
09:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
10:45
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
10:45
ΤΣΑΡΑΪ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
12:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
13:15
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
13:15
ΡΟΥΚΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 14 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018                                                               3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
09:30
ΤΣΑΡΑΪ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
12:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
14:30
ΤΣΑΡΑΪ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
08-12-2018
14:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 14 / 11 vs 11 / 2X35’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018                                                               4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
08-12-2018
10:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 16 / 11 vs 11 / 2X40’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018                                                               7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
08-12-2018
12:30
ΒΕΛΛΗΣ Γ
ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου