Παρασκευή, 9 Νοεμβρίου 2018

ΕΠΣ Πιερίας - Πρωτάθλημα υποδομών: Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                       
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018                                                     
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
10:00
ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
10:50
ΡΟΥΚΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
11:40
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
12:30
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018                                                                4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
09:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
10:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
11:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
12:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
13:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018                                                                4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
10:15
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
10:15
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
11:30
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
11:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
12:45
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018                                                                1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
09:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
09:00
ΡΟΥΚΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΑΡΗΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
12:45
ΡΟΥΚΑΣ
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018                                                          1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ
10-11-2018
10:30
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018                                                                5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
10-11-2018
10:30
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
10-11-2018
10:30
ΒΕΛΛΗΣ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


   ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 - 2019  ---  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ & 11ΗΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                             ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                                4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
10:00
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
10:50
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
11:40
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
12:30
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’                      ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                                4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
09:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
09:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
10:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
10:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ -1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
11:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
11:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
12:30
ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
12:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
13:30
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
13:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
14:30
ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’                            ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                               4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
09:00
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
09:00
ΒΕΛΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
10:15
ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
10:15
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
11:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
14:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                      ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                               1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
11:30
ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
12:45
ΠΑΤΡΗΕΛ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
12:45
ΛΕΦΑ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’                     ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                                1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
11-11-2018
10:00
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
11-11-2018
10:30
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                                5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
11-11-2018
10:30
ΡΟΥΚΑΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου