Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου 2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομών (Σαββάτου 24/11)

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 - 2019  ---  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24ΗΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

*** Οι κατηγορίες  Κ - 14 (11 vs 11) & Κ – 16, ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 8 / 5 vs 5 / 2X20’                     
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018   
                                                   5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 09:30 ΣΤΥΛΟΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 10:20 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 11:10 ΣΤΥΛΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 12:00 ΣΤΥΛΟΣ

ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 12:50 ΣΤΥΛΟΣ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 13:40 ΣΤΥΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΩ: ΓΑΣ ΣΒΩΡΟΝΟΣ – 1, ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ2006 - 2


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 10 / 7 vs 7 / 2X25’                 
 ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018                                                           
 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-11-2018 09:30 ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΓΙΩΤΣΑ 24-11-2018 10:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-11-2018 10:30 ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-11-2018 10:30 ΒΕΛΛΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 24-11-2018 11:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-11-2018 11:30 ΒΕΛΛΗΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-11-2018 11:30 ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1 ΓΙΩΤΣΑ 24-11-2018 12:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-11-2018 12:30 ΒΕΛΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-11-2018 12:30 ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 24-11-2018 13:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-11-2018 13:30 ΒΕΛΛΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 24-11-2018 14:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1 & -2


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 12 / 9 vs 9 / 2X30’                   
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018                                                             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 10:15 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-11-2018 10:45 ΠΕΤΣΙ

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-11-2018 10:45 ΑΝΔΡΕΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 11:30 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 11:30 ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-11-2018 12:00 ΠΕΤΣΙ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 12:45 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 12:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 14:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 15:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 14 / 9 vs 9 / 2X30’                   
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018                                                             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 09:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 09:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΑΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-11-2018 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-11-2018 09:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 12:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-11-2018 14:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου