Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
ΑΣ Μακεδονικός - ΣΦΚ Πιερικός Κατερίνης 3-0
(36-34, 26-24, 25-23), Διαιτητές: Μαυρίδης, Κουκουμάκας.
ΑΜΣ Νέστωρ - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-1
(20-25, 25-17, 25-20, 29-27), Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπουγιούκας.
ΧΑΝΘ - Αναγέννηση Άρτας 3-0
(25-17, 25-09, 25-19), Διαιτητές: Μπέλλος Εμμ., Λιοτόπουλος.
ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
(23-25, 32-30, 24-26, 25-21, 15-10), Διαιτητές: Παπαχρήστου, Τζεπκινλής.
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 2-3
(25-27, 21-25, 25-17, 25-22, 11-15), Διαιτητές: Τσιούλα, Μπέλλος Ι.
ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
(23-25, 25-11, 18-25, 25-20, 13-15), Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χάνος.
Ρεπό ο ΑΟ Σερρών.
Βαθμολογία
Επόμενη 6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
ΡΕΠΟ - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Αναγέννηση Άρτας - ΑΟ Σερρών
Νίκη Αιγινίου - ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας - Άθλος Ορεστιάδας
ΑΕΝ Πανοράματος - Μακεδονικός
Πιερικός - Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
ΑΣ Μακεδονικός - ΣΦΚ Πιερικός Κατερίνης 3-0
(36-34, 26-24, 25-23), Διαιτητές: Μαυρίδης, Κουκουμάκας.
ΑΜΣ Νέστωρ - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-1
(20-25, 25-17, 25-20, 29-27), Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπουγιούκας.
ΧΑΝΘ - Αναγέννηση Άρτας 3-0
(25-17, 25-09, 25-19), Διαιτητές: Μπέλλος Εμμ., Λιοτόπουλος.
ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
(23-25, 32-30, 24-26, 25-21, 15-10), Διαιτητές: Παπαχρήστου, Τζεπκινλής.
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 2-3
(25-27, 21-25, 25-17, 25-22, 11-15), Διαιτητές: Τσιούλα, Μπέλλος Ι.
ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
(23-25, 25-11, 18-25, 25-20, 13-15), Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χάνος.
Ρεπό ο ΑΟ Σερρών.
Βαθμολογία
Θ.
|
Ομάδα
|
Βαθ.
|
ΑΓ.
|
Ν
|
Η
|
Υπέρ
|
Κατά
|
Ratio
|
1
|
Πήγασος Πολίχνης
|
13
|
5
|
4
|
1
|
14
|
5
|
2,8000
|
2
|
ΑΣ Ελπίς
|
12
|
5
|
5
|
0
|
15
|
6
|
2,5000
|
3
|
ΧΑΝΘ
|
12
|
4
|
4
|
0
|
12
|
1
|
12,0000
|
4
|
ΑΕΝ Πανοράματος
|
9
|
5
|
3
|
2
|
11
|
9
|
1,2222
|
5
|
ΣΠΑ Καρδίτσας
|
8
|
5
|
3
|
2
|
11
|
8
|
1,3750
|
6
|
ΑΜΣ Νέστωρ
|
7
|
5
|
2
|
3
|
9
|
11
|
0,8182
|
7
|
ΑΣ Μακεδονικός
|
7
|
5
|
2
|
3
|
9
|
9
|
1,0000
|
8
|
ΑΣ Άθλος
|
6
|
5
|
2
|
3
|
9
|
12
|
0,7500
|
9
|
ΣΦΚ Πιερικός
|
6
|
5
|
2
|
3
|
7
|
10
|
0,7000
|
10
|
Αναγέννηση Άρτας
|
4
|
4
|
1
|
3
|
7
|
11
|
0,6364
|
11
|
ΜΓΣ Απόλλων
|
3
|
4
|
1
|
3
|
6
|
11
|
0,5455
|
12
|
ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου
|
3
|
4
|
1
|
3
|
6
|
11
|
0,5455
|
13
|
ΑΟ Σερρών
|
0
|
4
|
0
|
4
|
0
|
12
|
0,0000
|
Επόμενη 6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
ΡΕΠΟ - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Αναγέννηση Άρτας - ΑΟ Σερρών
Νίκη Αιγινίου - ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας - Άθλος Ορεστιάδας
ΑΕΝ Πανοράματος - Μακεδονικός
Πιερικός - Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου