Τετάρτη, 3 Οκτωβρίου 2018

Football League - Το πρόγραμμα της φετινής περιόδου!

Το πρόγραμμα της περιόδου 2018-2019

1η – 16η αγωνιστική             

Σπάρτη – ΑΟΧ Κισσαμικός

Παναχαϊκή – Αιγινιακός

Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου

Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα

Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

Ηρακλής – Ηρόδοτος

Βόλος – Καραϊσκάκης

Πλατανιάς – Αήττητος Σπάτων


2η – 17η αγωνιστική             

Παναχαϊκή – Σπάρτη

ΑΟΧ Κισσαμικός – Εργοτέλης

Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα

Κέρκυρα – Ηρακλής

Δόξα Δράμας – Βόλος

Ηρόδοτος – Αήττητος Σπάτων

Καραϊσκάκης – Πλατανιάς


3η – 18η αγωνιστική             

Σπάρτη – Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή

Τρίκαλα – ΑΟΧ Κισσαμικός

Ηρακλής – Αιγινιακός

Βόλος – Απόλλων Πόντου

Αήττητος Σπάτων – Κέρκυρα

Πλατανιάς – Δόξα Δράμας

Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης


4η – 19η αγωνιστική               

Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη

Εργοτέλης – Τρίκαλα

Παναχαϊκή – Ηρακλής

ΑΟΧ Κισσαμικός – Βόλος

Αιγινιακός – Αήττητος Σπάτων

Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς

Κέρκυρα – Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας – Ηρόδοτος


5η – 20ή αγωνιστική             

Σπάρτη – Τρίκαλα

Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας

Βόλος – Εργοτέλης

Αήττητος Σπάτων – Παναχαϊκή

Πλατανιάς – ΑΟΧ Κισσαμικός

Καραϊσκάκης – Αιγινιακός

Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου

Κέρκυρα – Δόξα Δράμας


6η – 21η αγωνιστική             

Ηρακλής – Σπάρτη

Τρίκαλα – Βόλος

Απόλλων Λάρισας – Αήττητος Σπάτων

Εργοτέλης – Πλατανιάς

Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης

ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρόδοτος

Αιγινιακός – Δόξα Δράμας

Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα


7η – 22ηαγωνιστική             

Σπάρτη – Βόλος

Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής

Πλατανιάς – Τρίκαλα

Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας

Ηρόδοτος – Εργοτέλης

Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή

Κέρκυρα – ΑΟΧ Κισσαμικός

Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου


8η – 23η αγωνιστική             

Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη

Βόλος – Πλατανιάς

Ηρακλής – Καραϊσκάκης

Τρίκαλα – Ηρόδοτος

Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας

Εργοτέλης – Κέρκυρα

Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου

ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός


9η – 24η αγωνιστική             

Σπάρτη – Πλατανιάς

Καραϊσκάκης – Αήττητος Σπάτων

Ηρόδοτος – Βόλος

Δόξα Δράμας – Ηρακλής

Κέρκυρα – Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας

Αιγινιακός – Εργοτέλης

ΑΟΧ Κισσαμικός – Παναχαϊκή


10η – 25η αγωνιστική           

Καραϊσκάκης – Σπάρτη

Πλατανιάς – Ηρόδοτος

Αήττητος Σπάτων – Δόξα Δράμας

Βόλος – Κέρκυρα

Ηρακλής – Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα – Αιγινιακός

Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός

Εργοτέλης – Παναχαϊκή


11η – 26η αγωνιστική           

Σπάρτη – Ηρόδοτος

Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης

Κέρκυρα – Πλατανιάς

Απόλλων Πόντου – Α ήττητος Σπάτων

Αιγινιακός – Βόλος

ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρακλής

Παναχαϊκή – Τρίκαλα

Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας


12η – 27η αγωνιστική           

Δόξα Δράμας – Σπάρτη

Ηρόδοτος – Κέρκυρα

Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου

Πλατανιάς – Αιγινιακός

Αήττητος Σπάτων – ΑΟΧ Κισσαμικός

Βόλος – Παναχαϊκή

Ηρακλής – Εργοτέλης

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας


13η – 28η αγωνιστική           

Σπάρτη – Κέρκυρα

Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας

Αιγινιακός – Ηρόδοτος

ΑΟΧ Κισσαμικός – Καραϊσκάκης

Παναχαϊκή – Πλατανιάς

Εργοτέλης – Αήττητος Σπάτων

Απόλλων Λάρισας – Βόλος

Τρίκαλα – Ηρακλής


14η – 29η αγωνιστική           

Απόλλων Πόντου – Σπάρτη

Κέρκυρα – Αιγινιακός

Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός

Ηρόδοτος – Παναχαϊκή

Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας

Αήττητος Σπάτων – Τρίκαλα

Βόλος – Ηρακλής


15η – 30ή αγωνιστική           

Σπάρτη – Αιγινιακός

ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου

Παναχαϊκή – Κέρκυρα

Εργοτέλης – Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος

Τρίκαλα – Καραϊσκάκης

Ηρακλής – Πλατανιάς

Βόλος – Αήττητος Σπάτων

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου