Δευτέρα, 1 Οκτωβρίου 2018

Α2 κατηγορία Β΄ΟΜΙΛΟΣ περίοδος 2018-19 Το πρόγραμμα για Πιερικό& Νίκη Αιγινίου!


1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)

ΧΑΝΘ - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-21, 25-15, 25-18)

Άθλος Ορεστιάδας - Μακεδονικός 3-1 (21-25, 25-22, 29-27, 25-21)

ΑΟ Σερρών - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 (18-25, 13-25, 22-25)

Νέστορας - Πήγασος Πολίχνης 1-3 (23-25, 23-25, 25-23, 22-25)

Νίκη Αιγινίου - ΑΕΝ Πανοράματος 1-3 (25-19, 18-25, 21-25, 19-25)

Αναγέννηση Άρτας - ΣΠΑ Καρδίτσας 2-3 (17-25, 25-15, 25-19, 21-25, 11-15)

ΡΕΠΟ - Απόλλων Καλαμαριάς


2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)

ΡΕΠΟ - Αναγέννηση Άρτας

ΣΠΑ Καρδίτσας - Νίκη Αιγινίου

ΑΕΝ Πανοράματος - ΧΑΝΘ

Πιερικός - ΑΟ Σερρών

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Πήγασος Πολίχνης Άθλος Ορεστιάδας

Απόλλων Καλαμαριάς - Μακεδονικός


3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

Νίκη Αιγινίου - ΡΕΠΟ

ΧΑΝΘ - ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΟ Σερρών - ΑΕΝ Πανοράματος

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Πιερικός

Άθλος Ορεστιάδας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Μακεδονικός Πήγασος Πολίχνης

Αναγέννηση Άρτας - Απόλλων Καλαμαριάς


4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

ΡΕΠΟ - ΧΑΝΘ

Αναγέννηση Άρτας - Νίκη Αιγινίου

ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΟ Σερρών

ΑΕΝ Πανοράματος - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Πιερικός - Άθλος Ορεστιάδας

Ελπίδα Αμπελοκήπων Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς - Πήγασος Πολίχνης


5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

ΑΟ Σερρών - ΡΕΠΟ

ΧΑΝΘ - Αναγέννηση Άρτας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΣΠΑ Καρδίτσας

Άθλος Ορεστιάδας - ΑΕΝ Πανοράματος

Μακεδονικός - Πιερικός

Πήγασος Πολίχνης Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αιγινίου - Απόλλων Καλαμαριάς


6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

ΡΕΠΟ - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Αναγέννηση Άρτας - ΑΟ Σερρών

Νίκη Αιγινίου - ΧΑΝΘ

ΣΠΑ Καρδίτσας - Άθλος Ορεστιάδας

ΑΕΝ Πανοράματος - Μακεδονικός

Πιερικός Πήγασος Πολίχνης

Απόλλων Καλαμαριάς - Ελπίδα Αμπελοκήπων


7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Άθλος Ορεστιάδας - ΡΕΠΟ

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Άρτας

ΑΟ Σερρών - Νίκη Αιγινίου

Μακεδονικός - ΣΠΑ Καρδίτσας

Πήγασος Πολίχνης - ΑΕΝ Πανοράματος

Ελπίδα Αμπελοκήπων Πιερικός

ΧΑΝΘ - Απόλλων Καλαμαριάς


8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

ΡΕΠΟ - Μακεδονικός

Αναγέννηση Άρτας - Άθλος Ορεστιάδας

Νίκη Αιγινίου - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΧΑΝΘ - ΑΟ Σερρών

ΣΠΑ Καρδίτσας - Πήγασος Πολίχνης

ΑΕΝ Πανοράματος Ελπίδα Αμπελοκήπων

Απόλλων Καλαμαριάς - Πιερικός


9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Πήγασος Πολίχνης - ΡΕΠΟ

Μακεδονικός - Αναγέννηση Άρτας

Άθλος Ορεστιάδας - Νίκη Αιγινίου

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΧΑΝΘ

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΣΠΑ Καρδίτσας

Πιερικός ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΟ Σερρών - Απόλλων Καλαμαριάς


10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

ΡΕΠΟ - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Αναγέννηση Άρτας - Πήγασος Πολίχνης

Νίκη Αιγινίου - Μακεδονικός

ΧΑΝΘ - Άθλος Ορεστιάδας

ΑΟ Σερρών - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΣΠΑ Καρδίτσας Πιερικός

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕΝ Πανοράματος


11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Πιερικός - ΡΕΠΟ

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Άρτας

Πήγασος Πολίχνης - Νίκη Αιγινίου

Μακεδονικός - ΧΑΝΘ

Άθλος Ορεστιάδας - ΑΟ Σερρών

ΑΕΝ Πανοράματος ΣΠΑ Καρδίτσας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Απόλλων Καλαμαριάς


12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

ΡΕΠΟ - ΑΕΝ Πανοράματος

Αναγέννηση Άρτας - Πιερικός

Νίκη Αιγινίου - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΧΑΝΘ - Πήγασος Πολίχνης

ΑΟ Σερρών - Μακεδονικός

Νέστωρ Θεσσαλονίκης Άθλος Ορεστιάδας

Απόλλων Καλαμαριάς - ΣΠΑ Καρδίτσας


13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

ΣΠΑ Καρδίτσας - ΡΕΠΟ

ΑΕΝ Πανοράματος - Αναγέννηση Άρτας

Πιερικός - Νίκη Αιγινίου

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΧΑΝΘ

Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Σερρών

Μακεδονικός Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Άθλος Ορεστιάδας - Απόλλων Καλαμαριάς


14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

ΣΠΑ Καρδίτσας - Αναγέννηση Άρτας

ΑΕΝ Πανοράματος - Νίκη Αιγινίου

Πιερικός - ΧΑΝΘ

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΟ Σερρών

Πήγασος Πολίχνης - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Μακεδονικός Άθλος Ορεστιάδας

Απόλλων Καλαμαριάς - ΡΕΠΟ


15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Αναγέννηση Άρτας - ΡΕΠΟ

Νίκη Αιγινίου - ΣΠΑ Καρδίτσας

ΧΑΝΘ - ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΟ Σερρών - Πιερικός

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Άθλος Ορεστιάδας Πήγασος Πολίχνης

Μακεδονικός - Απόλλων Καλαμαριάς


16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

ΡΕΠΟ - Νίκη Αιγινίου

ΣΠΑ Καρδίτσας - ΧΑΝΘ

ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΟ Σερρών

Πιερικός - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Άθλος Ορεστιάδας

Πήγασος Πολίχνης Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Άρτας


17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΧΑΝΘ - ΡΕΠΟ

Νίκη Αιγινίου - Αναγέννηση Άρτας

ΑΟ Σερρών - ΣΠΑ Καρδίτσας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΑΕΝ Πανοράματος

Άθλος Ορεστιάδας - Πιερικός

Μακεδονικός Ελπίδα Αμπελοκήπων

Πήγασος Πολίχνης - Απόλλων Καλαμαριάς


18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

ΡΕΠΟ - ΑΟ Σερρών

Αναγέννηση Άρτας - ΧΑΝΘ

ΣΠΑ Καρδίτσας - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΑΕΝ Πανοράματος - Άθλος Ορεστιάδας

Πιερικός - Μακεδονικός

Ελπίδα Αμπελοκήπων Πήγασος Πολίχνης

Απόλλων Καλαμαριάς - Νίκη Αιγινίου


19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΡΕΠΟ

ΑΟ Σερρών - Αναγέννηση Άρτας

ΧΑΝΘ - Νίκη Αιγινίου

Άθλος Ορεστιάδας - ΣΠΑ Καρδίτσας

Μακεδονικός - ΑΕΝ Πανοράματος

Πήγασος Πολίχνης Πιερικός

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Απόλλων Καλαμαριάς


20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

ΡΕΠΟ - Άθλος Ορεστιάδας

Αναγέννηση Άρτας - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Νίκη Αιγινίου - ΑΟ Σερρών

ΣΠΑ Καρδίτσας - Μακεδονικός

ΑΕΝ Πανοράματος - Πήγασος Πολίχνης

Πιερικός Ελπίδα Αμπελοκήπων

Απόλλων Καλαμαριάς - ΧΑΝΘ


21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Μακεδονικός - ΡΕΠΟ

Άθλος Ορεστιάδας - Αναγέννηση Άρτας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Νίκη Αιγινίου

ΑΟ Σερρών - ΧΑΝΘ

Πήγασος Πολίχνης - ΣΠΑ Καρδίτσας

Ελπίδα Αμπελοκήπων ΑΕΝ Πανοράματος

Πιερικός - Απόλλων Καλαμαριάς


22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

ΡΕΠΟ - Πήγασος Πολίχνης

Αναγέννηση Άρτας - Μακεδονικός

Νίκη Αιγινίου - Άθλος Ορεστιάδας

ΧΑΝΘ - Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΣΠΑ Καρδίτσας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΕΝ Πανοράματος Πιερικός

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ Σερρών


23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ

Πήγασος Πολίχνης - Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός - Νίκη Αιγινίου

Άθλος Ορεστιάδας - ΧΑΝΘ

Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΑΟ Σερρών

Πιερικός ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΕΝ Πανοράματος - Απόλλων Καλαμαριάς


24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

ΡΕΠΟ - Πιερικός

Αναγέννηση Άρτας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αιγινίου - Πήγασος Πολίχνης

ΧΑΝΘ - Μακεδονικός

ΑΟ Σερρών - Άθλος Ορεστιάδας

ΣΠΑ Καρδίτσας ΑΕΝ Πανοράματος

Απόλλων Καλαμαριάς - Νέστωρ Θεσσαλονίκης


25η αγωνιστική (6-7 Απριλίου)

ΑΕΝ Πανοράματος - ΡΕΠΟ

Πιερικός - Αναγέννηση Άρτας

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νίκη Αιγινίου

Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ

Μακεδονικός - ΑΟ Σερρών

Άθλος Ορεστιάδας Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΣΠΑ Καρδίτσας - Απόλλων Καλαμαριάς


26η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)

ΡΕΠΟ - ΣΠΑ Καρδίτσας

Αναγέννηση Άρτας - ΑΕΝ Πανοράματος

Νίκη Αιγινίου - Πιερικός

ΧΑΝΘ - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΟ Σερρών - Πήγασος Πολίχνης

Νέστωρ Θεσσαλονίκης Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς - Άθλος Ορεστιάδας

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου