Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018

Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων υποδομής της ΕΠΣ Πιερίας (Σ΄Κ 13 & 14 Οκτ.)


ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 - 2019  ---  
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 12                                                            ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
KATERINI FC – 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2018
09:20
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2018
10:45
ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2018
10:45
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2018
12:10
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
KATERINI FC - 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2018
12:10
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2018
13:30
ΑΝΔΡΕΟΥ
KATERINI FC - 1
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2018
13:30
ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1
Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2018
09:20
ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΡΕΠΩ:


1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 /
11 vs 11                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
13-10-2018
10:30
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
KATERINI FC
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
13-10-2018
12:10
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ


 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: K - 16                                           ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018


ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
13-10-2018
10:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
13-10-2018
10:30
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
13-10-2018
10:30
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ


 ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 - 2019  ---  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 12                                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-10-2018
09:20
ΛΕΦΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-10-2018
10:40
ΛΕΦΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-10-2018
12:00
ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-10-2018
13:20
ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΑΝΑΒΟΛΗ


1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 14 / 9 vs 9                                               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-10-2018
09:20
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-10-2018
10:45
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-10-2018
12:10
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-10-2018
13:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-10-2018
14:50
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου