ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2018-2019 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1 9/9/2018 17:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 9/9/2018 17:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 9/9/2018 17:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 9/9/2018 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 9/9/2018 17:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 9/9/2018 17:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 9/9/2018 17:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
2 η αγωνιστική
1 16/9/2018 17:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 16/9/2018 17:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 16/9/2018 17:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 16/9/2018 17:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 16/9/2018 17:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 16/9/2018 17:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 16/9/2018 17:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 η αγωνιστική
1 23/9/2018 16:30 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 23/9/2018 16:30 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
3 23/9/2018 16:30 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 23/9/2018 16:30 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 23/9/2018 16:30 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 23/9/2018 16:30 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
7 23/9/2018 16:30 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 η αγωνιστική
1 30/9/2018 16:30 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
2 30/9/2018 16:30 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 30/9/2018 16:30 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
4 30/9/2018 16:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 30/9/2018 16:30 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 30/9/2018 16:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 30/9/2018 16:30 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 η αγωνιστική
1 7/10/2018 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 7/10/2018 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 7/10/2018 16:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 7/10/2018 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 7/10/2018 16:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 7/10/2018 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 7/10/2018 16:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 η αγωνιστική
1 14/10/2018 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 14/10/2018 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 14/10/2018 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
4 14/10/2018 16:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
5 14/10/2018 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 14/10/2018 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 14/10/2018 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7 η αγωνιστική
1 21/10/2018 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 21/10/2018 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
3 21/10/2018 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 21/10/2018 16:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 21/10/2018 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 21/10/2018 16:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
7 21/10/2018 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
8 η αγωνιστική
1 28/10/2018 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 28/10/2018 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 28/10/2018 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
4 28/10/2018 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 28/10/2018 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 28/10/2018 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 28/10/2018 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
9 η αγωνιστική
1 4/11/2018 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 4/11/2018 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
3 4/11/2018 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 4/11/2018 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 4/11/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
6 4/11/2018 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 4/11/2018 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
10 η αγωνιστική
1 11/11/2018 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 11/11/2018 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 11/11/2018 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 11/11/2018 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
5 11/11/2018 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 11/11/2018 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 11/11/2018 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
11 η αγωνιστική
1 18/11/2018 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 18/11/2018 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 18/11/2018 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 18/11/2018 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 18/11/2018 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 18/11/2018 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 18/11/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
12 η αγωνιστική
1 25/11/2018 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 25/11/2018 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 25/11/2018 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 25/11/2018 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5 25/11/2018 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 25/11/2018 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
7 25/11/2018 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
13 η αγωνιστική
1 2/12/2018 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
2 2/12/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 2/12/2018 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 2/12/2018 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 2/12/2018 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 2/12/2018 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
7 2/12/2018 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
14 η αγωνιστική
1 9/12/2018 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 9/12/2018 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 9/12/2018 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 9/12/2018 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 9/12/2018 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 9/12/2018 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7 9/12/2018 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
15 η αγωνιστική
1 16/12/2018 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 16/12/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
3 16/12/2018 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
4 16/12/2018 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 16/12/2018 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 16/12/2018 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 16/12/2018 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
16 η αγωνιστική
1 22/12/2018 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 22/12/2018 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 22/12/2018 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
4 22/12/2018 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 22/12/2018 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 22/12/2018 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
7 22/12/2018 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
17 η αγωνιστική
1 12/1/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 12/1/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 12/1/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 12/1/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 12/1/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 12/1/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 12/1/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
18 η αγωνιστική
1 19/1/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 19/1/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 19/1/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
4 19/1/2019 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 19/1/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 19/1/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 19/1/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
19 η αγωνιστική
1 26/2/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 26/2/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 26/2/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 26/2/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 26/2/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 26/2/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 26/2/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
20 η αγωνιστική
1 2/2/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 2/2/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 2/2/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/2/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 2/2/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 2/2/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7 2/2/2019 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
21 η αγωνιστική
1 9/2/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 9/2/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 9/2/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
4 9/2/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 9/2/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 9/2/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7 9/2/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
22 η αγωνιστική
1 16/2/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 16/2/2019 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 16/2/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 16/2/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 16/2/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 16/2/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
7 16/2/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
23 η αγωνιστική
1 23/2/2019 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 23/2/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 23/2/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 23/2/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 23/2/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 23/2/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 23/2/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
24 η αγωνιστική
1 2/3/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 2/3/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 2/3/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 2/3/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 2/3/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 2/3/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
7 2/3/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
25 η αγωνιστική
1 16/3/2019 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 16/3/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 16/3/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 16/3/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 16/3/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 16/3/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 16/3/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
26 η αγωνιστική
1 23/3/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 23/3/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 23/3/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 23/3/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 23/3/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 23/3/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 23/3/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου