Τετάρτη, 12 Σεπτεμβρίου 2018

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ- Το πρόγραμμα της φετινής αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίδας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός

Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου

Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα



2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων

ΑΟ Στυλίδας – Νίκη Βόλου

Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού

Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός – Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα



3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου

ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός



4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων

Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας

Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα

Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός



5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου

ΑΣ Μετέωρα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός Βόλου – Α Ο Στυλίδας

Πιερικός – Φωκικός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς



6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός

ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Φωκικός – Θησέας Αγριάς



7η (11/11) – 20ή αγωνιστική (24/2)

ΑΟ Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας

ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας



8η (18/11) – 21η  αγωνιστική (3/3)

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς

Νίκη Βόλου – Φωκικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας



9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας

Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου

ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας



10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς

Αστέρας Ιτέας – Φωκικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου



11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

Θησέας Αγριάς – Πιερικός

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας

Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΓΣ Αλμυρού



12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός

Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου

Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου



13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

ΑΟ Σελλάνων – Φ ωκικός

ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου – Πιερικός

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου