Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2017

Α΄ΕΚΑΣΚΕΜ-Το πρόγραμμα της φετινής περιόδου (2017-2018)

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος της Α ΕΚΑΣΚΕΜ 2017-18 των Ανδρών
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
1η -12η Αγωνιστική
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ



2η – 13η Αγωνιστική
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

3η -14η Αγωνιστική
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

4η – 15η Αγωνιστική
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

5η – 16η Αγωνιστική
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

6η – 17η Αγωνιστική
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC – ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

7η – 18η Αγωνιστική
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

8η – 19η Αγωνιστική
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

9η – 20η Αγωνιστική
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ

10η – 21η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

11η – 22η Αγωνιστική
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΙΣΑΣ
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου